Масажний салон Еліт
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Лікувально-оздоровчий масаж

Перейти донизу

Лікувально-оздоровчий масаж     Empty Лікувально-оздоровчий масаж

Повідомлення автор Elite.te.ua 8/25/2015, 00:15

Чекаємо ваших відгуків!
Elite.te.ua
Elite.te.ua
Admin

Сообщения : 14
Дата регистрации : 24.08.2015

https://elitemassage.profiforum.ru

Повернутися до початку Перейти донизу

Лікувально-оздоровчий масаж     Empty Re: Лікувально-оздоровчий масаж

Повідомлення автор гість Алла 8/25/2015, 00:34

Дякую Вам за професіоналізм і відповідальність. Я позбулась постійних головних болей та болі в поясниці. Головне що переконалась у вас дійсно професійна команда. Коли йдеш не просто до масажистка, а до лікаря - не боїшся завдати шкоди здоров'ю. Я переконалась, що ви дійсно майстер своєї справи.

Повідомлення перенесено із попереднього нашого форуму. Вівторок, 05.05.2015, 23:27

гість Алла
Гість


Повернутися до початку Перейти донизу

Лікувально-оздоровчий масаж     Empty Re: Лікувально-оздоровчий масаж

Повідомлення автор гість Роман 8/25/2015, 00:36

Проходил здесь курс мануальной терапии в марте. Болела и немела левая рука. После 8 ми сеансов боль и слабость в руке прошли, онемение значительно уменьшилось, а на данный момент совсем отсутствует. Сам живу в Харькове и при появлении описанных проблем обратился в местный центр лечения позвоночника. Поставили диагноз - межпозвоночная грыжа С4-С5. При отсутствии каких либо гарантий здесь насчитали за лечение не подъемную сумму. По совету друга (а он уже проходил лечение из-за такой же проблемы) я созвонился и приехал к специалисту салона Элит - Ольге Навольской. Теперь понимаю что сделал правильно и другим советую. Получить такой результат и по нашему времени за очень скромную сумму другим способом мало реально. Спасибо специалистам салона за их труд. По-больше б таких людей!

Повідомлення перенесено із попереднього нашого форуму. Вівторок, 12.05.2015, 15:46

гість Роман
Гість


Повернутися до початку Перейти донизу

Лікувально-оздоровчий масаж     Empty Re: Лікувально-оздоровчий масаж

Повідомлення автор djumaga 8/25/2015, 00:38

Більшість людей сприймають масаж як механічний спосіб роботи з тілом,але це дещо більше.Тіло є дзеркалом душі.Тіло і психіка- частини одного цілого.Побачивши сутулу людину,ми не можемо назвати її впевненою та здоровою.Доведено,що через тіло можна впливати на психологічний стан людини.Одним із цих способів є масаж. Дуже вдячна людині своєї справи,лікарю мануальної терапії Ользі Навольській,від професійних дій якої у мене не лише всі хребці на місці,а й позитивний психологічний стан.Ольга Навольська-не лише професіонал у своїй справі,а й чудова,відповідальна людина,яка вміє уважно вислухати і правильно порадити.Дуже дякую! Рекомендую всім.


Повідомлення перенесено із попереднього нашого форуму. Неділя, 14.06.2015, 20:07

djumaga
Гість


Повернутися до початку Перейти донизу

Лікувально-оздоровчий масаж     Empty Відгук про надання масажних послуг

Повідомлення автор Ольга Анатоліївна 9/16/2015, 11:30

Я пройшла курс лікувального масажу після травми ноги( потрійний перелом голіностопу),я мала операцію де було поставлено металофіксатори. Після  часткового видалення металофіксатора я не могла ходити і рухати ногою. Пересувалась на милицях,після 2-го масажу,я почала ходити без палиць. Я вдячна лікарю Ользі Володимирівні за професіоналізм , чудове відношення до пацієнтів.Можливо у когось є така проблема,не сумнівайтесь,звертайтесь!!!!! Будете задоволені!!!!

Ольга Анатоліївна
Гість


Повернутися до початку Перейти донизу

Лікувально-оздоровчий масаж     Empty Re: Лікувально-оздоровчий масаж

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі